НАКАЗ № 4- || .07.05 || Про проведення Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу з охорони праці в університеті

Microsoft Office document icon 05_4-comp.doc31 КБ

На основі спільної постанови колегії Міністерства освіти і науки України та президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з 1 січня по 31 грудня 2005 р., в вищих навчальних закладах, підприємствах та організаціях проводиться Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці для створення належних і безпечних умов праці, навчання по попередженню травматизму та професіональних захворювань.
Для підготовки та проведення Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу Міністерство освіти і науки України спільно з ЦК профспілки розробило положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану охорони праці. Вказане положення направляється в структурні підрозділи університету [Додаток №1]. В положенні висвітлені основні напрямки організації і підготовки громадського огляду-конкурсу охорони праці.
Критерієм для перевірки оцінки стану охорони праці в підрозділах та в університеті в цілому є Таблиця показників громадського огляду-конкурсу про стан охорони праці [Додаток №1-а] та Акт перевірки стану охорони праці [Додаток №2].
Просимо керівників структурних підрозділів, профгрупоргів вивчити матеріали громадського огляду-конкурсу, розглянутих в положенні, Таблиці показників та в Акті перевірки стану охорони праці, організувати перевірку своїх підрозділів.
На основі вищезгаданого та з метою підготовки зазначеного огляду-конкурсу

Наказую:
1. Для підготовки та проведення Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу в університеті створити комісію в складі:
Молчанов Віталій Іванович – голова профкому, голова комісії /за згодою/.
Гожан Іван Васильович – начальник відділу охорони праці, заступник голови комісії.
Білик Ігор Іванович – заступник голови профкому, доцент кафедри високотемпературних матеріалів і порошкової металургії, член комісії.
Туз Степан Гнатович – інженер І-ї категорії відділу охорони праці, член комісії.
Луцик Едуард Григорович – інженер І-ї категорії відділу охорони праці, член комісії.
2. Комісія в своїй роботі керується Постановою колегії Міністерства освіти і науки та президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.
3.Оглядовій комісії вибірково перевірити окремі структурні підрозділи університету з відпрацюванням необхідних документів для визначення 1-3 місця в огляді-конкурсі до 1.11.2005 р.
4. Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам структурних підрозділів здійснити перевірку стану охорони праці та представити у відділ охорони праці Таблицю показників та Акт перевірки стану охорони праці до 1.10.2005 р.
5. Відділу охорони праці університету по результатам проведеного огляду-конкурсу стану умов і охорони праці підготувати проект наказу для заохочення співробітників, які досягли високих результатів.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу охорони праці Гожана І.В.
7. Додатки №1,1-а, і 2 на листах.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З. Згуровський