Інформаційний лист: особливості розкладу занять на 2-й семестр

PDF icon 2019-02-05-16-34-34-01.pdf151.32 КБ

Шановні колеги! При формуванні розкладу занять на 2-й семестр 2018/2019 н. р. пріоритетним є безумовне проведення занять лише в аудиторіях з температурним режимом, що відповідає санітарним нормам.

За результатами моніторингу аудиторного фонду при звичайних зимових температурах, наразі, сформовано розклад занять, який передбачає навчання студентів лише у першу зміну і лише в аудиторіях з належним температурним режимом.

Але у разі надзвичайних умов (аномально низьких температур) передбачено можливість проведення навчальних занять у дві зміни (наказ №7/16 від 04.02.2019 p.). Перехід на навчання у дві зміни можливий тимчасово (лютий-березень 2019 року) як виняток, виключно за поданням факультету/інституту за умови погодження даного питання з органами студентського самоврядування.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Вівторок, Лютий 5, 2019 - 17:00