НАКАЗ № 4-20 || 16.02.06 || Про заходи щодо організації виконання ремонтно-відновлювальних робіт на об‘єктах університету в 2006 році.

Office spreadsheet icon 06_4-20a1.xls59.5 КБ
Microsoft Office document icon 06_4-20a2.doc69 КБ
Microsoft Office document icon 06_4-20a3.doc46.5 КБ
Office spreadsheet icon 06_4-20a4.xls46 КБ

З метою організації проведення ремонтних робіт на об‘єктах університету в 2006 році, що забезпечить нормальні умови для проведення навчального процесу та науково-дослідницької роботи, проживання студентів в гуртожитках і сприятиме всім структурним підрозділам університету виконувати свої функціональні обов‘язки,

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити “План основних ремонтно-відновлювальних робіт в навчальних корпусах і об‘єктах господарського призначення НТУУ “КПІ” в 2006 році” згідно з додатком № 1, “План виконання ремонту об‘єктів корпусу № 24 Центру фізичного виховання та спорту в 2006 році” згідно з додатком № 2, “План поточного та капітального ремонту ВІТІ НТУУ “КПІ” в 2006 році” згідно з додатком № 3, “План проведення ремонтних робіт в студентських гуртожитках НТУУ “КПІ” в 2006 році службою експлуатації гуртожитків та іншими організаціями” згідно з додатком № 4.
2. Корегування плану виконання ремонтних робіт здійснювати не частіше ніж один раз на протязі кварталу, якщо буде така необхідність в залежності від конкретних умов і фінансових можливостей.
Можливі аварійні роботи виконувати незалежно від включення їх до плану.
3. Проректору Печенику М.В., головному інженеру університету Ковальову П.В., керівникам структурних підрозділів забезпечити неухильне виконання планів ремонтних робіт у 2006 році.
4. Управлінню економіки та фінансів (Субботіна Л.Г.) забезпечити фінансування ремонтно-відновлювальних робіт на об‘єктах університету у відповідності з затвердженими планами і кошторисами.
5. Відділу кадрів та діловодства (Нагорний Б.П.) цей наказ довести до відома керівників усіх структурних підрозділів університету.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Печеника М.В.

Ректор М.З. Згуровський