НАКАЗ № 4-250 || 10.10.05 || Про проведення мистецького конкурсу „Таланти КПІ – 2005”

З метою сприяння гуманізації навчального процесу та заохочення студентів, викладачів та співробітників університету до художньої творчості, розвитку духовної культури, а також продовжуючи традиції університету в організації художніх конкурсів, -

Н А К А З У Ю:

1. Провести в період з 01.11.2005 року до 01.12.2005 року загально університетський конкурс „Таланти КПІ – 2005”.
2. Створити оргкомітет конкурсу у складі: Лісовська І.В. – заступник проректора з науково-педагогічної роботи; Руденко В.А. – директор ЦКМ; Тимченко С.К. – завідувач Картинної галереї; Безуглий М.О. – голова студентської Ради.
3. Затвердити Положення про конкурс „Таланти КПІ – 2005”
(додаток №1).
4. Затвердити склад журі конкурсу (додаток №2).
5. Журі конкурсу підвести підсумки конкурсу до 01.12.2005р.
6. Результати мистецького конкурсу „Таланти КПІ – 2005” висвітлити в засобах масової інформації.
7. Начальнику управління економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити преміювальний фонд відповідно кошторису витрат.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

РЕКТОР М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ