РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-76 || 27.09.06 || Про створення комісії з розробки пропозицій щодо підвищення якості практик студентів

З метою узагальнення досвіду та відпрацювання пропозицій щодо підвищення якості планування, організації і проведення практик студентів в сучасних умовах розвитку економіки України
ПРОПОНУЮ

1. Створити комісію у складі:
- Концевий А.Л. – заступник декана ХТФ
- Красильніков О.І. – заступник декана ФЕЛ
- Мисак В.Ф. – заступник декана ТЕФ
- Литвинова Т.В. – заступник декана ФТІ
- Ткаченко Л.П. - доцент каф.ІВТ ФАКС
- Коваль О.А. – заступник декана ФС
- Лемешко А.Д. – начальник навчального відділу
- Лапенко Н.М. – заступник начальника навчального відділу
- Довгополий В.Є. - заступник начальника навчального відділу

Головою комісії призначити Лемешка А.Д.

2. Комісії провести перевірку організацію і проходження переддипломної практики студентів університету за графіком, що додається, та узагальнити досвід проведення практики.
3. Результати перевірки та пропозиції щодо підвищення якості практик студентів доповісти на засіданні методичної ради.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника першого проректора, начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.

Перший проректор Ю.І. Якименко