РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-93 || 09.11.06 || Про проведення ректорського контролю осінь ' 2006

Microsoft Office document icon 06_5-93.doc38 КБ

На виконання наказу ректора від 26.09.2005 р. № 1-127 "Про комплексний моніторинг якості підготовки фахівців в Університеті"
ПРОПОНУЮ:
1. Провести ректорський контроль в першому семестрі 2006 - 2007 навчального року в термін з 20 листопада по 8 грудня 2006 року.

2. Завідувачам кафедр забезпечити розробку контрольних завдань з дисциплін які виносяться на ректорський контроль (завдання повинні забезпечити контроль умінь і залишкових знань студентів, передбачених робочими навчальними програмами дисципліни з врахуванням вимог до бакалаврських робіт).

3. Затвердити графік проведення ректорського контролю (графік додається).

4. Директорам інститутів, деканам факультетів забезпечити згідно графіка явку студентів відповідних навчальних груп 5 курсу на ректорський контроль та створити всі необхідні умови для його проведення.

Перший проректор Ю.І. Якименко