Положення про ректорат НТУУ"КПІ" || НАКАЗ № 1-30 || 10.03.05 || Додаток 3

1. Загальні положення
Ректорат НТУУ “КПІ” є робочим органом, який здійснює оперативне керівництво діяльністю університету.
У своїй роботі ректорат керується Статутом університету та цим Положенням.
Засідання ректорату проводяться, зазвичай, щотижня під керівництвом ректора. У разі його відсутності засідання ректорату проводить проректор, який виконує обов’язки ректора на той час.
Рішення ректорату носять розпорядчий та координуючий характер.

2. Завдання ректорату:
– оперативне керівництво усіма ділянками діяльності університету;
– підведення підсумків виконаної роботи за минулий тиждень та організація виконання поточних планів роботи університету;
– формування порядку денного чергових засідань Адміністративної ради та Вченої ради університету;
– обговорення інших питань.

3. Склад ректорату
Склад ректорату затверджується наказом ректора. До складу ректорату входять: ректор, проректори, начальник управління економіки та фінансів, керуючий справами, головний інженер, керівники профспілкових організацій співробітників та студентів, керівники органів студентського самоврядування, помічники ректора, визначені його розпорядженням.