НАКАЗ № 1-181 || 10.12.09 || Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студентів

На виконання Наказу Міністра освіти і науки від 09.07.2009 р. № 642 «Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студентів» та з метою забезпечення планування навчального процесу

1. Директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам випускових кафедр провести опитування студентів першого курсу (мажоритарне голосування у навчальних групах) щодо переліку з чотирьох вибіркових соціально-гуманітарних навчальних дисциплін для їх включення у відповідні робочі навчальні плани. Результати студентського вибору до 16.12.2009 р. подати до навчально-методичного відділу (кімн. 240-1).
  2. Начальнику навчально-методичного управління Мікульонку І.О. до 10.12.2009 р. довести до деканатів перелік вибіркових навчальних дисциплін та їх анотації.
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський