НАКАЗ № 4-5 || 21.01.05 || Про затвердження складу постійно діючого тендерного комітету з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 05_4-5.doc47 КБ

У відповідності до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” від 22 лютого 2000 року, постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1469 “Про організаційні заходи щодо функціонування систем державних закупівель”, наказу Міністерства економіки України від 26 грудня 2000 року № 280 “Про затвердження Положення про порядок створення та головні функції тендерних комітетів щодо організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти” та з метою забезпечення правильності та законності здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для потреб університету за державні кошти та у зв’язку з необхідністю підвищення ефективності функціонування тендерного комітету НТУУ “КПІ”

Н А К А З У Ю:
1. Затвердити постійно діючий тендерний комітет для організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в такому складі:

Варламов Геннадій Борисович - проректор з навчальної роботи, голова тендерного комітету;
Панов Євген Миколайович - декан ІХФ, заступник голови тендерного комітету;
Бабенко Андрій Іванович - керуючий справами, секретар тендерного комітету;
члени тендерного комітету:
Тимофєєв Володимир Іванович - заступник першого проректора;
Воронов Сергій Олександрович - заступник проректора з наукової роботи;
Ковальов Петро Володимирович - головний інженер;
Яндульський Олександр Станіславович - декан ФЕА;
Молчанов Олександр Артемович - декан ФПМ;
Іщенко Олександр Анатолійович - заступник директора студмістечка з експлуатації;
Куліш Катерина Яківна - начальник відділу постачання.

2. Голові тендерного комітету НТУУ “КПІ” Варламову Г.Б.:
2.1. Забезпечити діяльність щодо організацій та проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти згідно із затвердженим Положенням.
2.2. Створити профільні комісії та робочі групи тендерного комітету, до участі в яких залучити головних, провідних штатних та позаштатних спеціалістів НТУУ “КПІ” за профілями закупівель.
2.3. Залучати для отримання експертної та консультаційної підтримки щодо організації та проведення процедури закупівлі спеціалізовані організації з відповідним досвідом роботи у наданні зазначених послуг.
3. Начальнику управління економіки та фінансів – головному бухгалтеру НТУУ “КПІ” Субботіній Л.Г.:
3.1. Фінансування загальних витрат, пов’язаних з проведенням тендерів, здійснювати за рахунок коштів, виділених в межах кошторису для проведення запланованих закупівель.
3.2.Витрати, які пов’язані з підготовкою, друком та розсиланням тендерної документації покласти на учасників, які виявили бажання брати участь у торгах.
4. Тендерному комітету здійснювати процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти у межах асигнувань, передбачених кошторисом витрат на бюджетний рік, своєчасно подавати на затвердження відповідні звіти про їх результати.
5. Визнати таким, що втратив чинність Наказ № 4-1 від 08 січня 2004 року “Про створення постійного діючого Тендерного комітету з питань закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з навчальної роботи Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.