НАКА3 № 4-234 || 22.08.06 || Про призначення відповідальних осіб та проведення вступного інструктажу з охорони праці для студентів університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_4-234.doc30 КБ
Microsoft Office document icon 06_4-234a.doc28 КБ

На виконання Закону України "Про охорону праці" і постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1993 року № 64 "Про заходи щодо виконання Закону України "Про охорону праці" та з метою запобігання нещасних випадків із студентами
НАКАЗУЮ
1. Деканам факультетів, директорам інститутів в термін до 1 вересня 2006 р. призначити своїми розпорядженнями відповідальних за проведення вступного інструктажу з числа своїх заступників. Вступний інструктаж провадиться з усіма студентами зарахованими на перший курс, поновленими або переведених із інших закладів освіти до НТУУ "КПІ”.

2. Призначеним відповідальним особам в термін до 1-го жовтня 2006 р. провести вступний інструктаж, відповідно до тексту (Додаток 1).

3. Результати вступного інструктажу оформити у вигляді списку (Додаток 2) у двох примір-
никах. Перший примірник залишається у відповідальної особи, другий - в термін до 10-го жовтня передається у відділ охорони праці. Термін зберігання списків - 6 років.

4. Контроль за виконанням наказу покладається на проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-вихована робота) Г.Б.Варламова.
Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.