НАКАЗ № 4-36 || 24.03.06 || Про щорічне спеціальне навчання, перевірку знань з питань охорони праці та допуск до робіт підвищеної небезпеки працівників університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 06_4-36.doc28 КБ

Згідно статті 18 Закону України “Про охорону праці” з метою створення в університеті належних, безпечних і здорових умов праці

Наказую:

1.Керівникам структурних підрозділів спланувати та організувати щорічне спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці, а також проходження щорічного медичного огляду працівниками університету, зайнятими на роботах з підвищеною небезпекою. Навчання та медичний огляд проводити в першому кварталі поточного року за рахунок структурного підрозділу.

2.Навчання і перевірку знань провести у відповідності з вимогами Типового положення “Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15, зареєстрованого в Мінюсті України від 15.02.2005 № 231/10511. Результати перевірки знань оформити протоколами за формою встановленого зразка (додаток №1) у двох примірниках, один з яких залишається в структурному підрозділі, другий – передається у відділ охорони праці.

3.Повторний інструктаж з працівниками, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою, проводити один раз на три місяця. Результати інструктажу обов’язково заносити в журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці.

4.Не допускати до роботи працівників, які не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань і повторний інструктаж з питань охорони праці.

5.Відділу охорони праці надавати методичну допомогу керівникам структурних підрозділів в плануванні та проведенні навчання з питань охорони праці.

6.Наказ довести до деканів факультетів, директорів інститутів, керівників структурних підрозділів університету.

7.Наказ від 14 червня 2004р. № 4-104 вважати таким, що втратив чинність.

8.Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Печеника М.В.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.