НАКАЗ № 1-78 || 25.04.08 || Про проведення IХ Науково-методичної конференції “НТУУ “КПІ” на шляху до технічного університету світового рівня” у 2008 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 08_1-78.doc34 КБ

З метою узагальнення досвіду діяльності Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України на шляху інтеграції в Європейський освітній простір та з нагоди 110 річниці з дня заснування Київського політехнічного інституту (НТУУ “КПІ”)
НАКАЗУЮ:
1. Провести IХ Науково-методичну конференцію “НТУУ “КПІ” на шляху до технічного університету світового рівня “ 26 вересня 2008 року.
2. Затвердити склад оргкомітету IХ Науково-методичної конференції “НТУУ “КПІ” на шляху до технічного університету світового рівня” (додаток до наказу).
3. Пленарне засідання конференції провести у залі засідань Вченої ради.
4. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити поселення учасників IХ Науково-методичної конференції “НТУУ “КПІ” на шляху до технічного університету світового рівня” в кількості 20 осіб за їх рахунок на загальних підставах.
5. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. забезпечити проведення засідання конференції необхідним технічним обладнанням.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І.Якименка.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.