НАКАЗ № 1-12 || 24.01.11 || Про легалізацію програмного забезпечення в НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-12.doc218 КБ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Концепції легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням" від 15 травня 2002 р. N 247-р та відповідно до положень Цивільного кодексу України та Закону України «Про авторське право і суміжні права»

НАКАЗУЮ

1. Починаючи з 2010-2011 навчального року започаткувати перехід університету на використання тільки ліцензійного програмного забезпечення шляхом щорічного придбання та інсталяції ліцензійного програмного забезпечення в підрозділах НТУУ «КПІ».
2. Відповідальність за легальність використання програмного забезпечення в підрозділах НТУУ «КПІ» покласти на керівників відповідних структурних підрозділів університету.
3. Призначити директора КБ ІС Савицького А.Й. відповідальним за утримання корпоративних ліцензій на програмне забезпечення НТУУ «КПІ».
4. КБ ІС (Савицький А.Й.) спільно з ІОЦ забезпечення навчального процесу (Маторина Т.А.) департаменту навчальної роботи до 15.02.2011 р. організувати та провести реєстрацію наявного програмного забезпечення в підрозділах університету за затвердженою реєстраційною формою (додаток №1).
5. Керівникам структурних підрозділів НТУУ «КПІ» (додаток №2) забезпечити в реєстраційних формах повноту та точність представлення інформації про наявне програмне забезпечення в відповідних структурних підрозділах. Реєстраційні форми за підписом керівників структурних підрозділів надати в паперовому вигляді до ІОЦ забезпечення навчального процесу кімн.143 корп.1 і надіслати в форматі EXCEL (.xls) на електронну адресу t.mona@kpi.ua .
6. Тендерному відділу НТУУ «КПІ» спільно з відповідальними від підрозділів своєчасно готувати торги з можливістю придбання ліцензійного програмного забезпечення.
7. Директору департаменту економіки і фінансів - Головному бухгалтеру НТУУ «КПІ» Субботіній Л.Г. планувати при складанні бюджету університету витрати на придбання ліцензійного програмного забезпечення в НТУУ «КПІ».
8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.