НАКАЗ № 1-134 || 23.05.11 || Про підготовку спільного проведення тестових випробувань за програмою «Варшавський університет технологій «Варшавська політехніка» - НТУУ «КПІ»» 1 липня 2011 року

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_1-134.doc51.5 КБ

Для забезпечення якісної підготовки спільного проведення тестових випробувань за програмою «Варшавський університет технологій «Варшавська політехніка» - НТУУ «КПІ»» 1 липня 2011 року та організації прийому та перебування співробітника Варшавської політехніки п. Павла Фабіянські в НТУУ «КПІ» наказую:

1. Декану лінгвістичного факультету Н.С. Саєнко організувати робочу групу з підготовки спільного проведення тестових випробувань Варшавського університету технологій «Варшавська політехніка» - НТУУ «КПІ» 1 липня 2011 року у складі двох співробітників факультету.
2. Директору Студмістечка НТУУ «КПІ» О.І. Іщенку поселити абітурієнтів та їх родичів в гуртожитках університету в період тестових випробувань з 30.06 по 2.06.2011 року на умовах оплати згідно тарифу.
3. Керівнику відділу міжнародних зв’язків та протокольного супроводу Л.М. Шикаловій зарезервувати 1 місце в будинку № 3 НТУУ «КПІ» для проживання співробітника Варшавського університету технологій «Варшавська політехніка» п. П.Фабіянські в НТУУ «КПІ» з 30.06 по 3.07. 2011 року.
4. Віднести прийом делегації Варшавського університету технологій «Варшавська політехніка» до 5 категорії.
5. Головному бухгалтеру НТУУ «КПІ» Л.Г.Субботіній передбачити витрати згідно затвердженого кошторису (додається).
6. Завідувачу лабораторії «Комп’ютерних технологій для міжнародної інформації» С.О. Потєшкіну розташувати на сайті Українсько-Польського центру НТУУ «КПІ» інформацію про спільні тестові випробування Варшавського університету технологій «Варшавська політехніка» - НТУУ «КПІ» 1 липня 2011 року.
7. Заступнику директора Українсько-Польського центру НТУУ «КПІ» Є.А. Огороднику забезпечити організаційні заходи на виконання цього наказу.
8. Організацію і контроль за виконанням наказу покласти на проректора, директора Українсько-Польського центру НТУУ «КПІ» С.І.Сидоренка .

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.