НАКАЗ № 4-449 || 17.10.11 || Про призначення відповідальних осіб за стан охорони праці в структурних підрозділах університету

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_4-449.doc97 КБ

З метою створення на робочих місцях в структурних підрозділах університету здорових і безпечних умов праці під час навчального процесу, виконання наукових робіт та проведення дослідницької роботи відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та згідно з основними вимогами Закону України “Про охорону праці”

НАКАЗУЮ:

1.Деканам факультетів, директорам інститутів, керівникам наукових і структурних підрозділів взяти під особисту відповідальність та контроль виконання вимог законодавства з охорони праці.

3.Затвердити списки відповідальних осіб за станом охорони праці з урахуванням змін та доповнень на факультетах, інститутах, структурних підрозділах університету ( додаток № 1).

4.Відповідальним особам за стан охорони праці у вирішенні питань керуватися вимогами Закону України “Про охорону праці”, постановами КМУ та іншими нормативно-правовими актами з цього питання.

4.1.Розробити необхідні заходи і постійно проводити профілактичну роботу щодо унеможливлення травмувань співробітників університету як у виробничій, так і невиробничій сферах.

5.Відділу охорони праці надавати методичну і організаційну допомогу відповідальним особам з охорони праці факультетів, інститутів, наукових та структурних підрозділів університету у створенні безпечних умов праці.

6. Начальнику ВКД Андрейчук Л.П. довести наказ до керівників структурних підрозділів згідно додатку № 1 для виконання та контролю.

Ректор М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.