РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-65 || 16.05.11 || Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 11_5-65.doc35 КБ

З метою підвищення вимог до всіх учасників навчального процесу в університеті та створення сприятливих умов відпочинку викладачів, співробітників та студентів під час канікул

ПРОПОНУЮ:

1. Встановити ліквідацію студентами академічної заборгованості за результатами весняної сесії 2010/2011 навчального року:
1.1 на денній формі навчання-до 2 липня 2011 року ;
1.2 на формі навчання без відриву від виробництва – протягом тижня після закінчення сесії на конкретному навчальному курсі кожного факультету/інституту відповідно до графіка навчального процесу на 2010/2011 навчальний рік (заочна форма навчання), затвердженого Першим проректором 10.06.2010 р.
2. Завідувачам кафедр на період ліквідації студентами академічної заборгованості за результатами весняної сесії 2010/2011 навчального року забезпечити два перескладання кожним викладачем.
3. Деканам факультетів/директорам інститутів до 10.06.2011 року затвердити графік перескладань на відповідному факультеті/інституті.
4. За наявності поважних причин (хвороба, сімейні обставини та ін.), що документально підтверджені, окремим студентам може встановлюватись індивідуальний графік складання екзаменів (заліків) за погодженням з проректором з науково-педагогічної роботи Варламовим Г.Б.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.