НАКАЗ № 1-226 | 01.10.12 | Про організацію проведення ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці» 2012

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 12_1-226.doc80.5 КБ

На виконання вимог «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» щодо організації ярмарку професій та круглих столів

НАКАЗУЮ:

1. Факультетам, інститутам університету провести ярмарок професій та круглі столи на факультетах 8 листопада 2012 року .
2. Для організації проведення ярмарку професій створити організаційний комітет з представників факультетів та інститутів ФСП, ФІОТ , ФМФ, ФПМ, ІПСА та ФТІ (Додаток 1). Головою організаційного комітету з організації ярмарку професій призначити декана факультету соціології і права д. ф. н., проф. Новікова Бориса Володимировича, співголовою призначити декана факультету інформаційно-обчислювальної техніки д. т н., проф. Павлова Олександра Анатолійовича.
3. Організаційному комітету до 10 жовтня 2012 р. розробити план заходів щодо організації і проведення ярмарку професій.
4. Деканам факультетів, директорам інститутів:
- призначити відповідальних за проведення ярмарку професій та круглих столів. Списки та контактну інформацію надати до 15 жовтня 2012 року в навчальний відділ (кім. 124) та на електронну адресу: fiot@kpi.ua
до 20 жовтня 2012 р. передати на електрону адресу fiot@kpi.ua матеріали для участі в ярмарку професій у відповідності до розроблених організаційним комітетом документів. Звіти про проведення ярмарку професій та круглих столів передати в навчальний відділ (кімн. 124) до 15 листопада 2012 року.
6. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. організувати фото- та відеозйомку, забезпечити проведення ярмарку необхідними технічними засобами.
7. Директору НТО «КПІ-Телеком» Ілляшенку А.М. забезпечити супровід заходу на сайти університету.
8. Головному редактору газети «Київський політехнік» Янковому В.В. висвітлити проведення заходу в засобах масової інформації.
9. Завідуючому сектором студентської культурно-спортивної роботи Новікову Г.Б. забезпечити інформування студентів про проведення заходу.
10. Навчально-організаційному управлінню (Тимофєєв В.І.) провести заключні зустрічі з випускниками 2013 р. за підсумками попереднього працевлаштування відповідно до «Положення про працевлаштування випускників НТУУ «КПІ» в період з 13 листопада по 17 грудня 2012 р. за графіком (Додаток 2).
11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника першого проректора, начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.