НАКАЗ № 4-365 | 10.12.12 | Про облік і використання печаток НТУУ «КПІ»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 12_4-365.pdf227.38 КБ

З метою ефективного управління НТУУ «КПІ»

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію з обліку та використання печаток НТУУ «КПІ» та його структурних підрозділів (додаток 1).
2. Керівникам структурних підрозділів, що мають на обліку печатки, призначити своїм наказом (розпорядженням) осіб, відповідальних за збереження печаток і довести зміст такого наказу (розпорядження) під особистий підпис кожного працівника відповідального за збереження відповідної печатки.
3. Керівникам структурних підрозділів наказ (розпорядження), зазначений в попередньому пункті цього наказу, з особистим підписом працівників передати до загального відділу НТУУ «КПІ» до 12.12.2012 р.
4. Призначити відповідальними за збереження печаток НТУУ «КПІ» (гербова печатка, печатка з кодом ЄДРПОУ і печатка для довідок) у робочий час начальника загального відділу Мазур М. О. і старшого інспектора Шевченко О.М.
5. Керівникам структурних підрозділів, особам відповідальним за збереження печаток не допускати завірення підпису посадової особи НТУУ «КПІ» відповідною печаткою без попередньої реєстрації такого вихідного документу.
6. Керуючому справами НТУУ «КПІ» провести до 22.12.2012 р. інвентаризацію та встановлення на облік всіх печаток НТУУ «КПІ» і його структурних підрозділів.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на керуючого справами НТУУ «КПІ» Цимбаленко Я. Ю.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.