НАКАЗ № 1-236 | 09.09.13 | Про представлення методичного забезпечення навчального процесу в електронному кампусі

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_1-236.doc39 КБ

На виконання наказу НТУУ «КПІ» від 09.08.09 р. № 4-239 «Про створення банку веб-ресурсів навчальних дисциплін НТУУ «КПІ»

НАКАЗУЮ:
1. Завідувачам кафедр:
– провести контроль і аналіз повноти та якості навчально-методичного забезпе-чення навчального процесу, що представлено у віртуальних кабінетах викладачів згідно з планом педагогічного навантаження на 2013/2014 навчальний рік;
– отримати від науково-педагогічних працівників кафедри службові записки про представлення у віртуальних кабінетах повного навчально-методичного забезпе-чення навчального процесу;
– до 19.09.2013 р. подати доповідну першому проректору за підсумками проведе-ного контролю і аналізу стану представлення . навчально-методичного забезпе-чення навчального процесу у віртуальних кабінетах викладачів кафедри.
2. Директорам інститутів, деканам факультетів у жовтні обговорити на вчених радах питання щодо представлення навчально-методичного забезпечення навчального процесу у віртуальних кабінетах викладачів.
3. Директору КБ ІС Савицькому А.Й. протягом вересня-жовтня провести перевірку наявності та повноти представлення . навчально-методичного забезпечення навча-льного процесу у віртуальних кабінетах викладачів. Доповісти результати переві-рки на засідання методичної ради.
4. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименко Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.