НАКАЗ № 1-25 | 13.02.13 | Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теорія механізмів і машин»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_1-25.doc46.5 КБ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №46 від 23.01.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році».

Н А К А З У Ю:

1. Провести І етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з дисципліни «Теорія механізмів і машин» у період з 25 по 27 лютого 2013 року.
2. І етап Всеукраїнської відкритої студентської олімпіади з дисципліни «Теорія механізмів і машин» провести на базі кафедри прикладної механіки механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» (директор інституту Бобир М.І.).
3. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню Олімпіади (Додаток 1).
4. Затвердити склад журі Олімпіади (Додаток 2).
5. Призначити відповідальним за проведення Олімпіади доцента кафедри прикладної механіки механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» Лукавенка В.П.
6. Організаційному комітету здійснити необхідну підготовку щодо організації та створення завдань для учасників, методичних роз’яснень, інформаційного та технічного забезпечення проведення Олімпіади.
7. Контроль за виконанням щодо наказу покласти на проректора Г.Б.Варламова.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.