НАКАЗ № 1-145 | 06.05.14 | Про проведення благодійної соціально-профілактичної акції з видачі глюкометрів «Контролюй свій цукор»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 2014_1-145.doc36 КБ

З метою подолання негативних явищ у студентському середовищі, розвитку свідомого ставлення до свого здоров’я, популяризації здорового способу життя, донесення інформації студентам та співробітникам щодо необхідності, важливості та користі вимірювання рівня глюкози у крові та підвищення усвідомленості ризику захворювання на цукровий діабет,

НАКАЗУЮ:

1. Провести благодійну соціально-профілактичну акцію з видачі глюкометрів «Контролюй свій цукор» 14 травня 2014 року.
2. Провідному соціологу відділу організаційно-виховної роботи Шаповаловій О.А. організувати проведення 14.05.2014 року благодійної соціально-профілактичної акції з видачі глюкометрів «Контролюй свій цукор».
3. Начальнику відділу новітніх навчально-виховних технологій та соціальних медіа Ковалишину А.Ю. надати інформаційну підтримку у проведенні благодійної соціально-профілактичної акції з видачі глюкометрів.
4. Заступникам деканів/директорів факультетів/інститутів з навчально-виховної роботи провести роз’яснювальну роботу серед студентів і співробітників та проінформувати їх про проведення благодійної соціально-профілактичної акції.
5. Начальнику відділу організаційно-виховної роботи Злочевському В.М. здійснити аналіз результатів реалізації акції та підготувати звіт.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричка П.О.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.