РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-112 | 29.09.14 | Про забезпечення належного поселення та проживання студентів ВНЗ АТО

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_5-112.pdf134.27 КБ

На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» щодо місця перебування та права на освіту від 12.08.2014 року № 1635-VII та відповідно листа тимчасово виконуючого обов’язки Міністра МОН України №1/9-462 від 11.09.2014 року щодо навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України
ПРОПОНУЮ:
1. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити поселення та належні умови проживання у гуртожитках для студентів ВНЗ, розташованих у зоні АТО та на тимчасово окупованій території України, які прибули для тимчасового навчання в НУУ «КПІ».
2. Встановити оплату за проживання студентам ВНЗ, розташованих у зоні АТО та на тимчасово окупованій території України, які прибули для тимчасового навчання в НТУУ «КПІ» як студентам НТУУ «КПІ», відповідно до Положення «Про оплату за проживання у студентських гуртожитках Національного технічного університету України «КПІ» для всіх категорій мешканців».
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.