НАКАЗ № 1-7 | 26.01.15 | Про підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_1-7.pdf184.73 КБ

З метою підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів мережі сайтів університету, враховуючи результати внутрішнього моніторингу контенту веб-сайтів НТУУ «КПІ» та рейтингу інформативності веб-сайтів ВНЗ, проведеного Громадянською мережею ОПОРА у грудні 2014 року, у розвиток наказу № 1-278 від 10.10.14 «Про заходи щодо розширення інформаційних можливостей веб-сайтів структурних підрозділів університету і створення веб-сторінок науково-педагогічних працівників»

НАКАЗУЮ:
1. Завідувачам кафедр:
 за списком, що додається (Додаток 1) у двотижневий термін актуалізувати інформаційне наповнення сайтів підрозділів відповідно до п.1 наказу від 10.10.14 № 1-278 «Про заходи щодо розширення інформаційних можливостей веб-сайтів структурних підрозділів університету і створення веб-сторінок науково-педагогічних працівників» (далі – Наказ).
 керівникам сайтів кафедр автоматизації експериментальних досліджень (ФАКС), біомедичної інженерії (ФБМІ), біобезпеки і здоров'я людини (ФБМІ) вжити заходів щодо безумовного виконання п.1 Наказу.

2. Керівникам структурних підрозділів університету:
 зобов’язати відповідальних за технічне та інформаційне супроводження своїх офіційних веб-сайтів щодо безумовного виконання пункту 5.4 додатку 1 до наказу від 01.09.2014 р. № 1-244 «Про підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів інформаційно-освітнього порталу університету» забезпечити щоквартальну, до 22-го числа останнього місяця звітного періоду, подачу на електронну адресу
dprzvit@kpi.ua звіту із розвитку веб-ресурсів своїх підрозділів (створення, розширення, актуалізації контенту, сервісів тощо);
 забезпечити збільшення кількості зовнішніх посилань на веб-сайти університету за рахунок розміщення там актуальних інформаційних матеріалів для абітурієнтів, студентів, викладачів тощо.
 за списком, що додається (Додаток 2) у тижневий термін забезпечити на своїх веб-сайтах актуалізацію інформації для абітурієнтів та вилучити неактуальну (застарілу) інформацію.

3. Відділу супроводження порталу університету (Ковгар В.Б.) надати результати перевірки інформаційного наповнення веб-сайтів кафедр НТУУ «КПІ» Методичній раді.

4. Методичній раді заслухати завідувачів кафедр, аутсайдерів за результатами зазначеної вище перевірки, про стан та проблеми інформаційного наповнення веб-сайтів, зобов’язавши їх виконати п.1 Наказу.

5. Навчально-методичному управлінню (Гожій С.П.) внести зміни до методики розрахунку рейтингу навчально-наукового підрозділу, де врахувати наповнення веб-сайтів та актуальність інформаційної складової.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Новікова О.М.
Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.