НАКАЗ № 4-66 | 25.03.2 016 | Про проведення Ярмарку вакансій «beAhead. Весна 2016»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_4-66.pdf1.01 МБ

З метою посилення профорієнтаційної роботи серед студентської молоді, сприяння налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомлення студентів з кон'юктурою на ринку праці,
НАКАЗУЮ:

1. Провести Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016» з 20 квітня по 22 квітня 2016 року.
2. Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016» (надалі «Ярмарок») провести у приміщенні корпусу №18, в холі другого поверху.
3. Призначити головою організаційного комітету Ярмарку проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.
4. Затвердити склад організаційного комітету Ярмарку (Додаток І).
5. Декану факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «КПГ», голові координаційної ради корпусу №18 Павлову О.А. надати приміщення (хол другого поверху корпусу №18, навчальні аудиторії №311 та №305) та забезпечити необхідну допомогу в проведенні Ярмарку.
6. Начальнику навчального відділу Лемешку А.Д. забезпечити надання навчальних аудиторій №311 та №305 корпусу №18 з 8:00 до 20:00 для проведення заходу.
7. Проректору з адміністративно-господарської роботи Ковальову П.В. забезпечити технічний супровід заходу (можливість під'їзду до центрального входу корпусу №18), а також забезпечити постачання напруги 380 В, навантаження 12 кВт (в холі другого поверху корпусу №18).
8. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В. організувати фото- та відео- зйомку (з виконанням подальшого монтажу та створенням відеоролика), забезпечити проведення Ярмарку необхідними технічними засобами.
9. Директору НТО «КПІ- Телеком» Ілляшенку A.M. на час проведення Ярмарку забезпечити в холі другого поверху корпусу №18 бездротовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi, а також забезпечити трансляцію заходу до мережі університету та Інтернет.
10. Директору ЦСХ Гурко Ю.М. забезпечити харчування учасників Ярмарку.
1 1. Деканам факультетів/директорам інститутів сприяти проведенню заходу, забезпечити явку студентів-випускників 21.04.2016 р. з 10:00 до 17:00.
12. Начальнику відділу забезпечення інформаційної діяльності Масмедійний центр, Солонусі В.М. забезпечити інформування студентів про проведення заходу.
13. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити фінансування відповідно кошторису витрат (Додаток 2).
14. Начальнику навчально-організаційного управління Яблонському П.М. та керівнику сектору практики, працевлаштування і контрактних форм навчання Лапенко Н.М. включити пропозиції підприємств та організацій - учасників Ярмарку - до загальної бази даних працевлаштування та організувати заключення відповідних договорів.
15. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.