Розпорядження № 5-60 | 12.04.2016 | Про склад НМК (підкомісій) сектору вищої освіти НМР

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_5-60.pdf252.39 КБ

На підставі Наказу МОН України від 06.04.16 р. № 375 «Про затвердження персонального складу Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України»
ПРОПОНУЮ:

1. Навчально-методичпому відділу довести до колективу університету склад членів Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти
Науково-методичної ради МОН України від НТУУ «КПI». які пройшли конкурсний відбір. Склад членів комісій (підкомісій) наведений в додатку 1,
2. Керівникам відповідних підрозділів надавати сприяння членам комісій
(ПІДКОМІСІЙ).
3. Членам Науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України від НТУУ «КПI»:
3.1. Гідно представляти в Науково-методичних комісіях (підкомісіях) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», керуватись при роботі в комісіях (підкомісіях) навчально-методичними розробками університету та відповідних інститутів, факультетів і кафедр, також роз'ясняти і враховувати при розробці нормативних документів особливості і потреби "технічної освіти та ін.
3.2. Взяти участь у зборах членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України у період з 11 по 22 квітня 2016 р. згідно графіку у додатку 2.
Перший проректор Ю.І.Якнменко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.