НАКАЗ № 1-192 | 08.06.2017 | Про формування звітів про акредитаційний самоаналіз діяльності випускових кафедр щодо підготовки фахівців освітнього ступеня «магістр»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_1-192.pdf581.65 КБ

КПІ ім. Ігоря Сікорського бере участь у виконанні проекту в рамках «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України» за підтримки Британської Ради в Україні.
На забезпечення виконання наказу від 6 березня 2017 року № 3-55 «Про склад робочої групи адміністрування проекту Британської Ради в Україні «Вдосконалення системи оцінювання та забезпечення якості інженерної освіти в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
НАКАЗУЮ:

1. Директору механіко-машинобудівного інституту (Бобир М.І.) та декану факультету авіаційних і космічних систем (Збруцький О.В.) вжити заходів щодо організації роботи по відпрацюванню звітів про акредитаційний самоаналіз діяльності випускових кафедр з підготовки фахівців освітнього ступеня «магістр» у відповідності до календарного плану проведення акредитаційних заходів (Додаток 1).
2. Звіти про акредитаційний самоаналіз відпрацювати -таким випусковим кафедрам:
- Динаміки і міцності машин та опору матеріалів (MMІ) за спеціальністю 131 Прикладна механіка (зав. каф. Бабенко А.Є.);
- Приладів та систем керування літальними апаратами (ФАКС) за спеціальністю 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка (в.о. зав. каф. Сухов В.В.).
3. Оформлені звіти про акредитаційний самоаналіз діяльності випускових кафедр подати 01.11.2017 року до Вченої ради університету для їх подальшого розгляду та ухвалення.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ректор М.З. Згуровський

Четвер, Червень 8, 2017 - 12:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.