НАКАЗ 1-44 | 16.02.2017 | Про проведення Спартакіади НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_1-44.pdf1.25 МБ

З метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського", підготовки і участі студентів та збірних команд Університету в змаганнях, реалізації Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", ухваленої Указом Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 та Концепції організації спортивно-оздоровчої роботи в університеті (наказ 1-280 від 04.11.2011 p.).

НАКАЗУЮ:
1. Провести в 2016-2017 навчальному році на базі ЦФВС НТУУ „КПІ ім. Ігоря Сікорського" Спартакіаду університету серед студентів згідно затвердженого Регламенту.
2. Головним суддям з видів спорту до 1-го березня 2017 р. скласти та узгодити на навчально-спортивних відділеннях регламенти змагань, склад суддівських колегій для їх проведення та надати їх головному судді Спартакіади завідувачу кафедри спортивного вдосконалення Ю.В.Новицькому.
3. Контроль за організацією та оформленням участі факультетських команд в Спартакіаді покласти па в. о. завідувача кафедри фізичного виховання Г.Л. Бойко.
4. Начальнику департаменту економіки та фінансів Л.Г. Субботіній забезпечити придбання нагородної атрибутики згідно кошторису для нагородження призерів та переможців Спартакіади (додаток до наказу).
5. Директору ЦФВС Р.В.Британцю надати спортивні майданчики та зали ЦФВС та забезпечити необхідні умови для проведення змагань.
6. Поточний контроль за виконанням даного наказу покласти на декана ФБМІ В.Б. Максименка.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи П. О. Киричка,
Ректор М.З.Згуровський

Середа, Березень 1, 2017 - 00:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.