Наказ № 2-88 від 25.04.2017 Про порядок організації роботи з об'єктами права інтелектуальної власності

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_2-88.pdf3.39 МБ

З метою створення та оптимізації системи взаємодії основних учасників, що працюють з об'єктами права інтелектуальної власності (далі - ОПІВ), власником яких є КІП ім. Ігоря Сікорського, визначення порядку проведення оцінювання ОПІВ. відображення ОПІВ у балансі університету, комерціалізації інноваційних розробок,

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про організацію роботи з об'єктами права інтелектуальної власності в Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (Додаток 1).
2. Затвердити Положення про Експертну комісію з комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності Департаменту науки та інноватики Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (Додаток 2) та склад Експертної комісії з комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 3).
3. Затвердити Порядок укладення міжнародних науково-технічних договорів. контрактів у Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (Додаток 4).
5. Затвердити форму Пам'ятки для осіб, які від'їжджають у відрядження за кордон за науковим напрямом діяльності із змінами, що внесені стосовно ОПІВ (Додаток 5).
6. Затвердити Положення про комерційну таємницю Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (Додаток 6).
7. Затвердити Положення про Експертну комісію з питань комерційної таємниці КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 7).
8. Створити та затвердити склад Експертної комісії з питань комерційної таємниці КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 8).
8. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Ільченка М.Ю.
Ректор М.3.Згуровський

Вівторок, Квітень 25, 2017 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.