РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-210 від 26.12.2017 Щодо дотримання чинного законодавства при наданні щорічних відпусток в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-210.pdf538.77 КБ

Відповідно до ст. 74, 75, 76, 79 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про відпустки», Правил внутрішнього розпорядку КПІ ім. Ігоря Сікорського, Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського та для забезпечення своєчасної подачі графіків щорічних відпусток до відділу кадрів та архівної справи,
ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського:
1.1. Забезпечити до 29 грудня 2017 р. подачу графіків відпусток до відповідного сектору відділу кадрів та архівної справи (кімнати 118, 103, 243 першого корпусу) (Додаток 1).
1.2. Контролювати включення до графіка щорічних відпусток усіх працівників підрозділів, в тому числі сумісників.
1.3. Передбачити у графіку щорічних відпусток використання працівниками щорічних відпусток до закінчення робочого року з урахуванням резервів. (Науково-педагогічним працівникам щорічна основна відпустка повної тривалості надається у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу).
1.4. Забезпечити безперебійну роботу підрозділу протягом календарного року при розподілі щорічних відпусток працівників.
1.5. Врахувати, що основна безперервна частина відпустки при поділі щорічної основної відпустки на частини повинна становити не менше 14 календарних днів (ст.12 Закону України «Про відпустки»),
1.6. Врахувати, що постановою КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій» встановлено, що відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.
1.7. Надавати щорічну відпустку сумісникам одночасно з відпусткою за основним місцем роботи при наявності довідки про відпустку з основного місця роботи.
2. Старшим інспекторам відділу кадрів та архівної справи (далі - ВКАС) здійснювати узгодження кількості днів та терміну надання щорічної відпустки з керівниками структурних підрозділів відповідно до особової картки працівника, чинного законодавства та колективного договору із обов'язковим занесенням до програми «Кадри».
3. Керівникам структурних підрозділів після узгодження з ВКАС затвердити графіки щорічних відпусток в установленому порядку.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівників структурних підрозділів та проректорів за напрямками роботи.
Ректор М.З. Згуровський

Вівторок, Грудень 26, 2017 - 14:00 to П'ятниця, Грудень 29, 2017 - 17:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.