НАКАЗ 2-183 від 31.09.2018 Про проведення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_2-183.pdf1.81 МБ

З метою забезпечення підтримки молодих вчених, для більш широкого залучення їх для вирішення актуальних завдань економіки, суспільства та національної безпеки країни, розвитку технологій, виробництва та інноваційного підприємництва, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці, та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України
НАКАЗУЮ:

1. Прийняти до виконання наказ Міністерства освіти і науки України від 16.08.2018 р. № 915 «Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок» {додаток 1 - наказ МОВ України).
При проведенні конкурсу керуватися «Положенням про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними» затвердженого наказом МОН України від 14.12.2015 р. № 1287 (із змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 р. Нч 1287», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 травня 2017 року №655/30523).
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які будуть фінансуватися за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
3. Керівникам наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що подаються на конкурс,:
• при визначенні тематики досліджень та розробок звернути увагу на пропозиції Міністерства освіти і науки України стосовно спрямованості наукових проектів згідно з наказом МОН;
• підготувати проекти відповідно до форм, встановлених МОН (додаток 2).
• самостійно зареєструватися в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» https://kis.mon.gov.ua, відповідно до інструкції, що надається за посиланням https://kis.rit.org.ua. Після реєстрації звернутися до НДЧ КПІ ім. Ігоря Сікорського для активації облікового запису як керівника проекту. Після активації облікового запису внести до єдиної інформаційної системи інформацію про інших авторів проекту та матеріали проекту до 20 вересня 2018року.
4. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів провести перший етап розгляду матеріалів запропонованих проектів, роздрукованих з єдиної інформаційної системи, та подати на розгляд Вчених рад інститутів, факультетів, наукових підрозділів.
5. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів до 24 вересня 2018 року на конкурсних засадах відібрати проекти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня, дотримуючись затвердженого МОН України положення про конкурс.
5. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів до 25 вересня 2018 року подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259-а, тел. 204-92-01):
• роздруковані з єдиної інформаційної системи матеріали проектів, що рекомендовані вченими радами інститутів, факультетів, наукових підрозділів;
• витяг з протоколу засідання Вченої ради інституту (факультету);
• науково-експертні висновки;
• листи підтримки від зацікавлених організацій;
• довідки про виконання господарських договорів та грантів;
• фінансове обґрунтування;
• інформацію до проекту за формою додатку 1;
• згоду на участь у виконанні проекту всіх основних виконавців.
6. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ:
• організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурс, та передати їх на затвердження Вченої ради Університету до З жовтня 2018 року.
• підготувати та подати до департаменту науково-технічного розвитку МОН України проекти, які за результатами конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендуються Вченою радою Університету до участі в конкурсі на рівні міністерства до 10 жовтня 2018 року.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Проректор М.Ю. Ільченко

П'ятниця, Серпень 31, 2018 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.