РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-30 від 27.02.2018 Про розміщення банерів Центру міжнародної освіти

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-30.pdf490.07 КБ

З метою збільшення контингенту іноземних студентів та реалізації Програми Інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського в частині: «Показники інтернаціоналізації інформаційного забезпечення та рекламна діяльність»
ДОРУЧАЮ

1. Центру міжнародної освіти (В.О. Коваль) надати інститутам/факультетам підготовлені макети банерів («Запрошення іноземців на навчання до КПІ ім. Ігоря СІкорського» Додаток 1. для їх розміщення на україно-, та англомовних сайтах цих підрозділів.
2. Директорам/Деканам Інститутів/факультетів забезпечити розміщення визначених банерів на головних сторінках сайтів очолюваних підрозділів до 31.03.2018р.
3. Відділу супроводження порталу університету (H.O.Цурiна) розмістити банер Центру міжнародної освіти на головній та внутрішніх сторінках загально-університетського сайту http://kpi.ua/ до 31.03.2018р.
4. Центру міжнародної освіти (начальник відділу О.О. Олійник, o.oliinyk@kpi.ua) надати необхідні консультації стосовно гіперпосилань та розміщення зазначених банерів на сайтах інститутів/факультетів.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на директора Центру міжнародної освіти В.О. Коваля.
Перший проректор Ю.І. Якименко

Вівторок, Лютий 27, 2018 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.