НАКАЗ № 1-20 від 25.01.2019 Про проведення Всеукраїнської олімпіади з математики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-20.pdf1.89 МБ

З метою професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського",

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити положення про Всеукраїнську олімпіаду з математики
Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (надалі - Олімпіада з математики) (додаток 1).
2. Затвердити склад організаційного комітету (додаток 2), предметно-методичної комісії (додаток 3) та апеляційної комісії (додаток 4) Олімпіади з математики.
3. Провести перший дистанційний тур Олімпіади з математики 23.02.2019 (24.02.2019 та 25.02.2019 визначити резервними днями).
4. Провести другий очний тур Олімпіади з математики 06.04.2019.
5. Директору Інституту моніторингу якості освіти Перестюк М.М. довести інформацію про проведення Олімпіади з математики до слухачів СДП.
6. Начальнику відділу профорієнтаційної роботи з молоддю Поповій В.Е. забезпечити повідомлення загальноосвітніх навчальних закладів сіл та селищ щодо проведення Олімпіади з математики (не пізніше ніж за місяць до проведення другого очного туру).
7. Начальнику відділу супроводження порталу університету Н.О.Цуріній розмістити інформацію про проведення Олімпіади з математики на веб-сайті університету.
8. Директору НМК «Інститут післядипломної освіти» Малкжовій І.Г. забезпечити он-лайн доступ зареєстрованих учасників до програмного забезпечення для проведення першого дистанційного туру Олімпіади з математики.
9. Начальнику навчально-організаційного відділу Лемешку А.Д. запланувати виділення навчальних приміщень для проведення другого очного туру Олімпіади з математики.
10. Приймальній комісії забезпечити врахування результатів Олімпіади з математики при поданні заяв вступниками під час проведення вступної кампанії 2019 року відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році.
11. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого проректора Ю.І. Якименка.
Ректор
М.З. Згуровський

Субота, Лютий 23, 2019 - 14:15 to Субота, Квітень 6, 2019 - 14:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.