НАКАЗ № 1-273 від 04.10.2019 Про проведення VIII Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2019" 8-10 жовтня 2019 року

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_1-273.pdf1.21 МБ

З метою залучення учнівської та студентської молоді, науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проектно-конструкторській діяльності задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів І виведення інноваційних продуктів на міжнародний та національний ринки, 8-10 жовтня 2019 року па базі КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться VIIІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2019» (далі - Фестиваль).

В рамках Фестивалю відбудуться: Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель інноваційного розвитку України»; конкурс стартапів; виставка-презентація Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Фіналісти Конкурсу стартапів отримають можливість реалізувати свої проекти за підтримки українських та іноземних інвесторів.

На забезпечення заходу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад Організаційного комітету Фестивалю (Додаток 1) та доручити йому вирішення всіх питань, пов'язаних з підготовкою та проведенням Фестивалю.
2. Затвердити Програму заходів Фестивалю (Додаток 2).
3. Затвердити кошторис витрат (Додаток 3).
4. Начальнику департаменту економіки та фінансів КПІ ім. Ігоря Сікорського Л.Г. Субботіній передбачити витрати на проведення Фестивалю за рахунок коштів КПІ ім. Ігоря Сікорського та спонсорських коштів.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
М.З. Згуровський
Ректор

П'ятниця, Жовтень 4, 2019 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.