НАКАЗ № 7-14 від 01.02.2019 Про створення Українсько-Китайського центру інженерних інновацій КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-14.pdf1.85 МБ

На виконання рамках Договору про співпрацю від 10.12.2018 року між КШ ім. Ігоря Сікорського та компанією Китайської Народної Республіки «Zhejiang Golden Egg Science and Technology», Протоколу про домовленості між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанією Китайської Народної Республіки «Zhejiang Golden Egg Science and Technology» від 14 грудня 2018, з метою розвитку освітньої та проектно-інноваційної діяльності, створення і відбору високотехнологічних розробок і стартапів, а також їх комерціалізації на ринках України, Китаю та інших країн, і відповідно до рішення Вченої Ради від 21 січня 2019 року (Протокол № 1)

НАКАЗУЮ:

1. Створити Українсько-Китайський центр інженерних інновацій Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Центр) як навчально-інноваційний підрозділ у складі Навчально-методичного комплексу «Інститут післядипломної освіти» (далі - НМК «ІПО»).
2. Затвердити Положення про Центр (Додаток 1),
3. Директору НМК «ІПО» Малюковій І.Г. забезпечити взаємодію Центру та підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо реалізації положень Договору.
4. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. внести відповідні зміни до штатного розпису НМК «ІПО».
5. Фінансування Центру здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету.
6. Розмістити Центр у приміщенні 262-4 корп. І, закріпленому за НМК «ІПО».
7. Внести в Додаток І до наказу № 1-123 від 29.03.2013 «Про затвердження Положення про Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ» (далі - Положення) та Положення про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ» наступні зміни:
- доповнити пункт 1.2. абзацем 5 «- Українсько-Китайський центр інженерних інновацій»;
доповнити пункт 1.2. підпунктом 1.2.4. в редакції «Українсько-Китайський центр інженерних інновацій (надалі - Центр) забезпечує об'єднання зусиль для проведення спільних заохочувальних конкурсів, пошуку перспективних проектів та взаємовигідної співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського, компанією Китайської Народної Республіки «Zhejiang Golden Egg Science and Technology» та іншими компаніями, установами та організаціями КНР»;
- доповнити пункт 4.1. абзацем 5 «- Українсько-Китайський центр інженерних інновацій»;
- внести зміни до структури НМК «ІПО» (Додаток 1 до Положення).
8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І. ^_^~--
Ректор МЗ. Згуровський

П'ятниця, Лютий 1, 2019 - 10:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.