НАКАЗ № 7-313 від 13.12.2019 Про зміни в організаційній структурі інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-313.pdf476.85 КБ

У зв'язку зі змінами в організаційній структурі інституту енергозбереження та енергоменеджменту і відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 07 жовтня 2019 року (Протокол № 9),

НАКАЗУЮ:

1. З 03.02.2020 р. реорганізувати шляхом злиття кафедру інженерної екології та кафедру геоінженерії та створити на їх базі кафедру геоінженерії.
2. З 03.02.2020 р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача кафедри геоінженерії к.т.н., доцента Стовпника Станіслава Миколайовича.
3. Директору департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А.:
3.1. визначити закріплення за новоствореною кафедрою спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома циклами;
3.2. провести перевірку новоствореної кафедри на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назву новоствореної кафедри.
4. Директору інституту енергозбереження та енергоменеджменту Денисюку С.П. спільно з к.т.н., доц. Стовпником CM. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новоствореної кафедри.
5. Директору інституту енергозбереження та енергоменеджменту Денисюку С.П. до 03.02.2020 р. подати на затвердження організаційну структуру інституту енергозбереження та енергоменеджменту, положення про інститут енергозбереження та енергоменеджменту та про новостворену кафедру.
6. Директору інституту енергозбереження та енергоменеджменту Денисюку С.П. спільно з головним бухгалтером Субботіною Л,Г. в термін до 27.01.2020 р. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису новоствореної кафедри та ввести його в дію з 03.02.2020 р.
7. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
8. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису.
9. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

Понеділок, Лютий 3, 2020 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.