НАКАЗ № 7-67 від 23.04.2019 Про внесення змін до положень щодо виборів ректора

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-67.pdf549.25 КБ

Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 №726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту», Статуту КПІ ім. Ігоря Сікорського, з метою організації проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Університет) відповідно до рішення Вченої ради КПІ Ігоря Сікорського від 08.04.2019 (протокол № 4) та Профкому КПІ ім. Ігоря Сікорського від 16.04.2019 (протокол №5-19)

НАКАЗУЮ:

1. Внести наступні зміни до Положення про вибори ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»:
-п. 4.5. викласти в такій редакції: «Член Виборчої комісії здійснює видачу бюлетеня для голосування за умови пред'явлення виборцем документа, що посвідчує особу. Перелік таких документів затверджується Організаційним комітетом. Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить у списку виборців навпроти свого прізвища підпис.»
2. Внести наступні зміни до Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київській політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»:
-п. 4.3.7. викласти в такій редакції: «Член Виборчої комісії здійснює видачу бюлетеня для голосування за умови пред'явлення виборцем документа, що посвідчує особу. Перелік таких документів затверджується Організаційним комітетом. Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить у списку виборців навпроти свого прізвища підпис.»
3. Внести наступні зміни до Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»:
-п. 2.8. викласти в такій редакції: «Організаційний комітет на основі даних Відділу кадрів та архівної справи Університету формує список працівників, які мають право голосувати за обрання представників. Відділ кадрів та архівної справи Університету подає голові Організаційного комітету такий список дату, визначену у наказі ректора Університету про проведення виборів, підписом начальника Відділу кадрів та архівної справи Університету. Такий список підписується головою Організаційного комітету та передається лічильним комісіям підрозділів (груп підрозділів).»
-п. 3.9. викласти в такій редакції: «Член Виборчої комісії здійснює видачу бюлетеня для голосування за умови пред'явлення виборцем документа, що посвідчує особу. Перелік таких документів затверджується Організаційним комітетом. Особа, яка отримує бюлетень для голосування, ставить у списку виборців навпроти свого прізвища підпис.»
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

Вівторок, Квітень 23, 2019 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.