РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-119 від 18.06.2020 [Робота студмістечка під час карантину]

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_5-119.pdf829.64 КБ

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні загалом та в місті Києві зокрема, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби,

ПРОПОНУЮ:

1. Директору студмістечка Іщенку О.А., за поданням деканів факультетів/директорів інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського, розміщувати на період літніх канікул студентів, які задіяні в роботі структурних підрозділів університету (навчальний процес, наукова робота, охорона громадського порядку та ін.), і рекомендовані інститутом/факультетом для продовження проживання у гуртожитку в порядку, визначеному п. 1 Додатку №1 до цього розпорядження.
2. Директору студмістечка Іщенку О.А. розміщувати на період літніх канікул студентів пільгових категорій, а саме: вимушено переміщених осіб, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
3. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити поселення в літній період 2020 року за тарифами навчального процесу згідно з Положенням про оплату за проживання у студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського:
3.1. студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського з тимчасово окупованої території України та осіб зазначених у Постанові Кабінету міністрів України від 23.11.2016 № 975 «Про надання державної цільової підтримки деяким громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти»;
3.2. випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського освітнього рівня бакалавр, допущених до участі в конкурсному відборі за освітнім рівнем магістр з тимчасово окупованої території України та осіб зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України від 23.11,2016 № 975 «Про надання державної цільової підтримки деяким громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти».
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Перший проректор yjjp Юрій ЯКИМЕНКО

Четвер, Червень 18, 2020 - 14:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.