РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-92 від 30.04.2020 Про оновлення інформації на сайтах структурних підрозділів

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_5-92.pdf726.05 КБ

Враховуючи велику кількість звернень щодо інформаційного наповнення сайтів структурних підрозділів та їх відповідності сучасним тенденціям інформаційного простору, Правилам прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році,

ПРОПОНУЮ:

1. Деканам факультетів, директорам інститутів у термін до 11.05.2020 р. забезпечити оновлення інформації у розділах, які призначені для вступників, на сайтах структурних підрозділів (факультетів, інститутів. кафедр) відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти в 2020 р. та Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2020 р.

2. Звернути увагу на розділ ВСТУП / ВСТУП 2020 для виділення його на головній сторінці сайту.

3. Структура інформаційного наповнення має відповідати структурі відповідної інформації на сайті Приймальної комісії (https://pk.kpi.ua), а саме:

  • Вступна І курс (за сертифікатами ЗНО)
  • Вступна 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста), за наявності набору
  • Вступ до магістратури
  • Офіційні документи
  • Контакти відбіркової комісії факультету, інституту.

Наявність цих складників є обов'язковою, за необхідності можуть бути додані інші розділи, якщо вони відповідають Правилам прийому та Умовам прийому.

В разі невідповідності інформації про факультет/інститут/спеціальність/освітню програму на сайті Приймальної комісії надати оновлені відомості на електронну адресу: pk@kpi.ua до 30.04.2020 р.

4. Підрозділ «Офіційні документи» має містити посилання на відповідні файли, які розміщені безпосередньо на сайті Приймальної комісії.

5. Особливу увагу звернути на відповідність Правилам прийому конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО, мінімальних балів та вагових коефіцієнтів; можливість вступу за сертифікатами ЗНО 2017. 2018, 2019 та 2020 рр. (іноземна мова тільки 2018. 2019 та 2020 року); відсутність набору на ОКР «Спеціаліст»; актуалізувати перелік спеціальностей, освітніх програм та описи до них.

6. В підрозділі «Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)» видалити неактуальну інформацію попередніх років. Обов'язково вказати на необхідність подання сертифіката ЗНО з української мови та літератури (2017, 2018, 2019 або 2020 рр.) при вступі на скорочений термін навчання.

7. В підрозділі «Вступ до магістратури» видалити неактуальну інформацію попередніх років та передбачити можливість оперативного оновлення (додавання програм вступних випробувань, критеріїв оцінювання тощо), обов'язково розмістити програми фахових вступних випробувань та додаткових фахових випробувань.

5. Директорам інститутів/деканам факультетів забезпечити інформування вступників до магістратури (випускників бакалаврату) про необхідність обов'язкової реєстрації та складання ЗНО з іноземної мови (єдиний вступний іспиту).

9. Оновлювати стрічку новин факультету/нституту, особливо щодо дистанційного навчання та заходів для запобігання поширенню COVID-19.

10. Особливу увагу звернути на розділ, в якому розміщена інформація про компанії партнери та можливість працевлаштування здобувачів вищої освіти.

11. Розглянути можливість ребрендингу сайтів факультетів/інститутів, з метою відповідності сучасним тенденціям та трендам інформаційного простору.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з навчально-виховної роботи Семінську Н.В.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Четвер, Квітень 30, 2020 - 16:15 to Понеділок, Травень 11, 2020 - 16:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.