НАКАЗ № 7-112 від 06.07.2020 Про зміни в системі управління та організаційній структурі КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-112.pdf1.52 МБ

З метою вдосконалення системи управління та організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 30.06.2020 (протокол № 5)

НАКАЗУЮ:

1. Перейменувати відділ інформаційного супроводження документів про вищу освіту у відділ супроводження документів здобувачів вищої освіти, виключити його зі складу департаменту інформатизації управлінської діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського та включити до складу департаменту навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.
2. Виключити зі складу департаменту інформатизації управлінської діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського та включити до складу конструкторського бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського відділ захисту інформації та відділ супроводження порталу Університету.
3. Виключити зі складу департаменту інформатизації управлінської діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського науково-технічне об'єднання «КПІ-Телеком» та підпорядкувати його проректору з навчальної роботи.
4. Реорганізувати шляхом злиття відділ розробки та підтримки автоматизованих інформаційних систем управління, відділ супроводження інформаційних систем обліку кадрів, відділ інформатизації департаменту інформатизації управлінської діяльності та відділ математичного та програмного забезпечення навчального процесу конструкторського бюро інформаційних систем та назвати новостворений структурний підрозділ відділом розробки та підтримки програмного забезпечення конструкторського бюро інформаційних систем.
5. Ліквідувати департамент інформатизації управлінської діяльності КПІ Ім. Ігоря Сікорського.
6. Перейменувати відділ забезпечення роботи Дата-центру Університету конструкторського бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського в відділ забезпечення роботи Дата-центру конструкторського бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського.
7. Підпорядкувати конструкторське бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського проректору з навчальної роботи.
8. Перейменувати інформаційно-обчислювальний центр забезпечення навчального процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського в центр планування кадрового складу освітнього процесу та включити його до складу департаменту якості освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
9. Затвердити зміни до системи управління й структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додатки 1-5).
10. Проректору з навчальної роботи, проректору з наукової роботи, проректору з навчально-виховної роботи та директору департаменту якості освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського до 10.08.2020 року спільно з відділом правової роботи юридичного управління КПІ ім. Ігоря Сікорського розробити та подати на затвердження положення про підпорядковані структурні підрозділи КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до їх організаційної структури, затвердженої цим наказом.
11. Першому проректору, проректору з навчальної роботи, проректору з наукової роботи, проректору з навчально-виховної роботи до 10.08.2020 підготувати та подати на затвердження в установленому порядку свої функціональні обов'язки з урахуванням змін, внесених цим наказом до системи управління й організаційної структури КПІ Ім. Ігоря Сікорського.
12. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г.:
12.1.створити комплексну інвентаризаційну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського для забезпечення передачі матеріальних цінностей відповідно до затвердженої організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського до 10.08.2020;
12.2.подати на затвердження акти прийому-передачі матеріальних цінностей відповідно до затвердженої організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського до 15.08.2020;
12.3. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису КПІ ім. Ігоря Сікорського до 20.08.2020 року
13. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. довести цей наказ до відома працівників, провести переміщення, переведення або звільнення працівників за скороченням штатів в установленому законодавством порядку відповідно до затвердженої організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського.
14. Визнати такими, що втратили чинність:
14.1. наказ від 27 січня 2020 року № 7/9;
14.2. наказ від 24 січня 2020 року №7/8;
14.3. п. 4,5.-4.7, та додатки 1-4 та 6 до наказу від 28 листопада 2019 року №7/301.
15. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Серпень 10, 2020 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.