НАКАЗ № 7-114 від 07.07.2020 Про доповнення функціональних обов'язків проректора з навчально-виховної роботи

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-114.pdf567.9 КБ

З метою вдосконалення системи управління в КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до додатку 6 «Функціональні обов'язки проректора з навчально-виховної роботи» наказу «Про затвердження функціональних обов'язків керівного складу Університету» від 23.09.2019 р. № 7/246 та доповнити його останнім абзацом наступного змісту:
«Організовує роботу з оформлення та ведення особових справ здобувачів вищої освіти, видачі документів здобувачів, опрацювання наказів по контингенту з внесенням їх до баз даних, формування відповідей на запити, що стосуються здобувачів вищої освіти».
2. Проректору з навчально-виховної роботи Семінській Н. В., директору департаменту управління справами Мазур М. О. спільно з начальником юридичного управління Дергачовим Є. В. у місячний термін внести зміни до положень про департамент навчально-виховної роботи, департамент управління справами та відповідні відділи.
3. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. спільно з проректором з навчально-виховної роботи Семінською Н. В., директором департаменту управління справами Мазур М. О внести відповідні зміни до штатного розпису КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. ознайомити працівників і вжити заходів на виконання цього наказу в установленому законодавством порядку.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.
Ректор
Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Липень 7, 2020 - 18:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.