НАКАЗ № 7-3 від 14.01.2020 Про зміни в організаційній структурі приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-3.pdf552.71 КБ

У зв'язку зі змінами в організаційній структурі приладобудівного факультету і відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 09 грудня 2019 року (Протокол № 11),

НАКАЗУЮ:

1. З 03.02.2020 р. реорганізувати шляхом злиття кафедру наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем, кафедру автоматизації експериментальних досліджень та кафедру інформаційно-вимірювальної техніки та створити на їх базі кафедру інформаційно-вимірювальних технологій.
2. З 03.02.2020 р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача кафедри інформаційно-вимірювальних технологій д.т.н., професора Єременка Володимира Станіславовича.
3. Директору департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А.:
3.1. визначити закріплення за новоствореною кафедрою спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома циклами;
3.2. провести перевірку новоствореної кафедри на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назву новоствореної кафедри.
4. Декану приладобудівного факультету Тимчику Г. С. спільно з проф. Єременком В. С. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новоствореної кафедри.
5. Декану приладобудівного факультету Тимчику Г. С. до 03.02.2020 р. подати на затвердження організаційну структуру приладобудівного факультету, положення про приладобудівний факультет та про новостворену кафедру.
6. Декану приладобудівного факультету Тимчику Г. С. спільно з головним бухгалтером Субботіною Л. Г. в термін до 27.01.2020 р. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису новоствореної кафедри та ввести його в дію з 03.02.2020 р.
7. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
8. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису.
10. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З.Згуровський

Понеділок, Лютий 3, 2020 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.