Наказ НОН/37/2020 від 02.12.2020 "Про безоплатний обов'язковий примірник документів КПІ ім.Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_HOH-37.pdf227.18 КБ
PDF icon 2020_HOH-37a1.pdf196.54 КБ
PDF icon 2020_HOH-37a2.pdf148.92 КБ

Відповідно до Закону України «Про обов’язковий примірник документів» та 3 метою отримання НТБ КПІ ім. ігоря Сікорського повної інформації про матеріали, які готують і видають структурні підрозділи КПі ім. ігоря Сікорського, поповнення ними колекції видань викладачів і співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, надання про них інформації користувачам через електронний каталог НТВ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Електронний архів наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ЕЕАКРI).

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Положения про обов’язковий безоплатний примірник документів КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток і);

1.2. примірний авторський договір про передачу невиключного права на використання твору (Додаток 2).

2. Керівникам усіх структурних підрозділів КПі ім. Ігоря Сікорського, які готують і випускають документи на друкованих та на електронних носіях інформації, безоплатно передавати до науково-технічноУ бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Бібліотека) обов’язковий примірник цих документів в порядку та кількості, які визначені «Положениям про обов’язковий безоплатний примірник документів КПІ ім. Ігоря Сікорського».

3. Головї Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського Ільченку М. Ю. забезпечити передачу до Бібліотеки паперовий та електронний примірники дисертацій, які захищаються у КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до Наказу №2/20 від і4.02.20 р.

4. Проректору 3 наукової роботи Пасічнику В. А. забезпечити передачу до Бібліотеки одного примірника звіту про науково-дослідні роботи структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

5. Директору видавництва «Політехніка» КПІ ім. Ігоря Сікорського Зигулі С. М. забезпечити безоплатну передачу до Бібліотеки навчальних, наукових та інших видань в кількості, яка визначена «Положенням про обов’язковий безоплатний примірник документів КПІ ім. ігоря Сікорського».

6. Директору Бібліотеки Бруй О. М,

6.1. забезпечити захист прав інтелектуальної власності при передачї обов’язкового безоплатного примірника, електронних версій неопублікованих документів КПІ ім. Ігоря Сікорського шляхом підписання авторського договору про передачу невиключного права на використання твору;

6.2. забезпечити режим доступу до обов’язкового безоплатного примірника документів КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до пункту 4.і.7 «Правил користування Науково-технічною бібліотекою ім. Г. I. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

6.3. вжити заходів на виконання цього наказу та дотримуватись вимог, зазначених у «Положенні про обов’язковий безоплатний примірник документів КПІ ім. Ігоря Сікорського».

7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Пасічника В. А. та начальника навчально-методичного управління КПІ ім. Ігоря Сікорського Гожія С. П.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Грудень 2, 2020 - 19:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.