Наказ № НГФ/190/2021 р. від 17.11.2021 р. "Щодо організації роботи зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук, які навчаються за рахунок коштів фізичних та\або юридичних осіб"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HGF-190.pdf525.13 КБ

З метою вдосконалення обліку, ефективного та раціонального використання коштів, отриманих від падання освітніх послуг здобувачам вищої освіти ступеня доктор філософії та доктор наук, які навчаються за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок організації діяльності та оплати праці науково-педагогічних та інших працівників за роботу зі здобувачами ступеня доктора філософії/доктора наук, які навчаються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (Додаток ).

2. Керівникам навчально-наукових інститутів/факультетів призначити відповідальну особу з ведення обліку здобувачів ступеня доктора філософії/доктора наук та підготовку документів адміністративного та фінансового характеру.

3. Відділу аспірантури та докторантури (Дмитрієва О.І.) в термін до 17 грудня передати керівникам структурних підрозділів юридичні та фінансові документи згідно акту прийому-передачі, що стосуються доктора філософії/доктора наук 2018-2021 рр. зарахування (громадян України), а саме:

- договори про надання освітніх послуг;

- додаткові угоди до Договорів;

- копії наказів по контингенту здобувачів ступеня доктор філософії/доктор
наук.

4. Департаменту економіки та фінансів (Л.Г. Субботіній) забезпечити з 01.01.2022 року розподіл коштів згідно затвердженої структури, бухгалтерський облік коштів, триманих за надання платних освітніх послуг здобувачам вищої освіти ступеню доктора філософії/доктора наук та складання звітності.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з навчальної роботи Мельниченка А. А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Листопад 17, 2021 - 16:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.