Наказ НУ/216/2021 від 11.10.2021 р. "Про вдосконалення системи працевлаштування здобувачів вищої освіти КПІ ім.Ігоря Сікорського та створення центру професійної адаптації студентів"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-216.pdf101.83 КБ

З метою забезпечення ефективної взаємодії з ринком праці та на виконання рішення Вченої ради КІП ім. Ігоря Сікорського від 04.10.2021 (Протокол № 8)

НАКАЗУЮ:

1. Реорганізувати аналітично-дослідницький центр інституту моніторингу якості освіти шляхом перетворення у центр професійної адаптації студентів інституту моніторингу якості освіти.
2. Затвердити Положення про центр професійної адаптації студентів (додається).
3. Проректору з навчальної роботи Мельниченко А. А. та директору інституту моніторингу якості освіти І Перестюк М. М. забезпечити програмно-технічне супроводження інформаційної платформи працевлаштування студентів.
4. Доручити координацію нової системи працевлаштування іа взаємодії зі стейкхолдерами проректору з навчальної роботи Мельниченку А. А.
5. Директору інституту моніторингу якості освіти Перестюк .М.М. спільно з науково-методичними комісіями КІП ім. Ігоря Сікорського забезпечити оновлення завдань комплексного моніторингу та процедур його проведення, і подати на затвердження Положення про комплексний моніторинг якості підготовки фахівців в КІП ім. Ігоря Сікорського.
6. Деканам факультетів / директорам навчально-наукових інститутів на системній основі здійснювати взаємодію з центром професійної адаптації студентів при вирішенні питань пов'язаних з працевлаштуванням здобувачів вищої освіти.
7. Начальнику юридичного управління Дергачову С. В. спільно з директором департаменту управління справами Мазур М. О. внести зміни до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського.
8. Директору інституту моніторингу якості освіти Перестюк М. М. забезпечити висвітлення особливостей нової системи працевлаштування в інформаційному просторі.
9. Директору департаменту управління справами Мазур М. О. довести цей наказ до відома працівників і провести відповідні заходи згідно з чинним законодавством.
10. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. вжити заходів на виконання цього наказу.
11. Контроль за виконання наказу покласти па проректора з навчальної роботи Мельниченка А. А.

Ректор Михайло Згуровський

Понеділок, Жовтень 11, 2021 - 14:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.