Наказ №НУ/219/2021 від 19.10.2021 "Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану приміщень і території КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-219.pdf1.46 МБ

З метою підвищення ефективності роботи з благоустрою території і утримання в належному санітарно-технічному стані навчальних корпусів, гуртожитків та інших приміщень університету

НАКАЗУЮ:

1. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам всіх структурних підрозділів організувати проведення місячника благоустрою з 18.10.2021р. по 18.11.2021р. зі студентами (за згодою) і працівниками університету.
2. Затвердити план закріплення території і об’єктів за навчально-науковими інститутами та факультетами па час проведення осіннього місячника з благоустрою в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
3. Відповідальним за проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території КПІ ім. Ігоря Сікорського призначити головного інженера Ковальова II.В.
4. Директору автотранспортного підприємства Ігнатенко Ю.І. та начальнику господарського відділу Ткаченко О.М. організувати вивіз зібраного сміття з території університету.
5. Відповідальним від навчально-наукових інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету щоп’ятниці подавати звіт про виконану роботу в департамент господарської роботи за тол. 204-95-88.
6. Провідному інженеру департаменту господарської роботи Кривокобильському О.Ф. координувати роботу навчально-наукових інститутів, факультетів та інших структурних підрозділів університету по проведенню осіннього місячника з благоустрою території КІП ім. Ігоря Сікорського.
7. Контроль за виконання наказу покласти на головного інженера Ковальова П.В.

Проректор
з адміністративної роботи
Вадим КОНДРАТЮК

Вівторок, Жовтень 19, 2021 - 14:15 to Четвер, Листопад 18, 2021 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.