Розпорядження № РП/228/2021 від 15.11.2021 "Про призначення відповідальних осіб за планування та координацію закупівель (ініціаторів)"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_RP-228.pdf140.57 КБ

З метою організації здійснення закупівель відповідно до Порядку здійснення закупівель товарів, робіт та послуг у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,

ПРОПОНУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів, що мають власний балансовий номер, призначити відповідальних осіб за планування та координацію закупівель структурного підрозділу до 19.11.2021.

2. Керівникам структурних підрозділів, що мають власний балансовий номер, взяти до уваги, що кількість відповідальних осіб за планування та координацію закупівель структурного підрозділу не повинна перевищувати дві особи.

3. Керівнику відділу матеріально-технічного постачання до 19.11.2021 призначити із числа працівників цього відділу відповідальних осіб за планування та координацію закупівель для структурних підрозділів, що не мають власного балансового номеру та обслуговуються централізовано департаментом економіки та фінансів.

4. Керівникам структурних підрозділів, що мають власний балансовий номер, надати службові записки через електронну систему документообігу «Мегаполіс» про призначення відповідальних осіб за планування та координацію закупівель до 22.11.2021 (включно) за зразком, що додається.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Проректор з адміністративної роботи Вадим КОНДРАТЮК

Понеділок, Листопад 15, 2021 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.