Наказ №НСВС/33/2022 від 18.07.2022 "Про унормування процедур захисту дисертацій здобувачів наукового ступеня доктора наук в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HCBC-33.pdf1.37 МБ

Відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 27.06.2022 р. (Протокол № 4)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила та процедури проведення захистів дисертацій здобувачів наукового ступеня доктора наук в КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 1).

2. Покласти всі повноваження щодо організації діяльності та документального супроводу роботи спеціалізованих вчених рад па здобуття ступеня доктора наук на Службу вченого секретаря Університету (Холявко В.В.).

3. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів організовувати проведення попередньої експертизи дисертацій.

4. Відділу технічних засобів навчання (Лазаренко В.В.) забезпечити:

- створення та адміністрування youtube-каналу для трансляції захистів дисертацій здобувачів наукового ступеня доктора наук;

- відеофіксацію захисту дисертації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2021 р. № 1197. Якість і тривалість відеозапису трансляції захисту дисертації повинні бути достатніми для того, щоб повністю (без перерв) відтворити процедуру захисту дисертації, в тому числі з виступами здобувача та членів докторської ради, наукової дискусії, а також голосування.

- підготовку відеозапису захисту дисертації та його розміщення протягом наступного робочого дня після захисту на youtube-каналі для трансляції захистів дисертацій здобувачів наукового ступеня доктора наук.

5. Департаменту економіки і фінансів (Субботіна Л.Г.) здійснювати оплату праці рецензентів, членів комісії докторської ради з попереднього розгляду дисертації та опонентів відповідно до законодавства, що регулює норми оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертизи. Відрядження членів докторської ради та опонентів, призначених з інших міст, фінансується відповідно до чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Липень 18, 2022 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.