Розпорядження № РП/225/2022 від 28.10.2022 "Про організацію та проведення навчальних занять в умовах правового режиму воєнного стану та стабілізаційних відключень електроенергії"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_RP-225.pdf814.06 КБ

У зв’язку з частими періодами повітряних загроз (оголошення сигналу «Повітряна тривога»), запровадженням по всій території України віялових стабілізаційних відключень електроенергії та з метою забезпечення безпечних умов для учасників освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського

ПРОПОНУЮ:

1. Перенесення навчального заняття, що спричинено неможливістю його проведення за розкладом (через оголошення повітряної тривоги або відсутність електроенергії у викладача / студентів навчальної групи), здійснювати в межах робочого часу, передбаченого Правилами внутрішнього розпорядку Університету.

2. Завідувачам випускових кафедр, у разі виникнення ситуації неможливості проведення (з причин зазначених у пЛ) перенесеного навчального заняття, дозволити проведення такого заняття у асинхронному режимі за умови забезпечення студентів навчальними відео-матеріалами (відео-лекції, відео-інструкції до виконання практичних завдань тощо) до такого заняття з метою надання можливості студентам здійснювати перегляд матеріалу лекційних та практичних занять у зручний для них час. Передбачити можливість проведення контрольних заходів під час консультацій НПП за погодженням зі здобувачами, як правило, протягом двох тижнів після запланованої дати заходу.

3. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр:

а. здійснювати моніторинг проведення/перенесення/відпрацювання навчальних занять;

b, регулярно інформувати учасників освітнього процесу про тимчасові зміни у розкладі навчальних занять (наприклад, на сайті підрозділу розмістити онлайн таблицю де відображені поточні зміни);

c. посилити перевірку щодо стану проведення навчальних занять в дистанційному режимі та щодо ведення науково-педагогічними працівниками модуля поточного контролю в АС «Електронний кампус».

4. Науково-педагогічним працівникам:

a. проводити відеозапис навчальних занять з наданням доступу до нього здобувачам. що проводяться в синхронному режимі, або активізувати підготовку відео- та інших матеріалів, що відповідають вимогам визначеним у Порядку розроблення та сертифікації дистанційних курсів в КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://osvita.kpi.ua/node/924);

b. актуалізувати та довести до відома студентів перелік дистанційних курсів з відкритих онлайн-платформ дистанційного навчання, проходження яких може бути зараховано студенту як частина опанування курсу, що викладається у поточному семестрі з відповідним нарахуванням балів.

5 Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Проректор з навчальної роботи Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

П'ятниця, Жовтень 28, 2022 - 19:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.