Наказ №НГФ/161/2023 від 03.11.2023 "Про організацію вивезення відходів з території КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HGF-161.pdf80.58 КБ

З метою утримання території КПІ ім. Ігоря Сікорського у належному санітарному стані та дотримання норм чинного законодавства,

НАКАЗУЮ:

1. Директору автотранспортного підприємства КПІ ім. Ігоря Сікорського Ігнатенку Ю.П. забезпечувати своєчасний вивіз відходів з території КПІ ім. Ігоря Сікорського.

2. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, директору студентського містечка та керівникам інших структурних підрозділів здійснювати контроль за наповненням контейнерів для відходів та своєчасно інформувати автотранспортне підприємство КПІ ім. Ігоря Сікорського про необхідність вивезення відходів.

3. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. спільно з головним бухгалтером Субботіною Л.Г. та начальником юридичного управління Дергачовим Є.В. у термін до 30.11.2023 розробити та затвердити порядок вивезення відходів з території КПІ ім. Ігоря Сікорського з переліком розміщення контейнерів та визначенням відповідальних підрозділів за контроль щодо наповнення контейнерів та своєчасного інформування про необхідність вивезення відходів.

4. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. визначити собівартість вивезення 1 куб.м. відходів та враховувати її при виконанні цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з адміністративної роботи Кондратюка В.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Листопад 3, 2023 - 22:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.