Наказ № НОН/356/2023 від 24.11.2023 "Про проведення благодійної акції з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського»"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2023_HOH-356.zip578.17 КБ

З метою донесення інформації до студентської молоді щодо необхідності, важливості та користі здачі крові, залучення студентів до донорства в рамках Державної програми сприяння розвитку донорства крові та її компонентів в Україні,

НАКАЗУЮ:

1. Провести благодійну акцію з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського» (надалі - День донора) 27 листопада 2023 року у приміщенні відділу соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба (гуртожиток № 20, окремий вхід зліва) з 9:00 до 14:00.

2. Затвердити кошторис Дня Донора (Додаток 1).

3. Фахівцю відділу соціально-психологічної роботи – Студентська соціальна служба Департаменту навчально-виховної роботи Кириленко К.М.:
3.1 Організувати проведення Дня донора та провести інформування студентів та працівників університету, надати інформацію для донорів щодо свідомого ставлення до свого здоров’я.
3.2 Захід проводити з урахуванням вимог забезпечення безпеки всіх учасників, з обов’язковим виконання алгоритму дій за сигналом цивільного захисту «Повітряна тривога» та з урахуванням кількості місць в укриттях цивільного захисту корпусів, де буде проводитись захід.

4. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А.:
4.1 Забезпечити охорону громадського порядку та збереження матеріальних цінностей під час проведення благодійної акції.
4.2 Забезпечити вільний доступ учасникам заходу до найближчих укриттів на території університету, у тому числі забезпечити відкриття запасного входу до укриття у гуртожитку №20 у години проведення Дня донора. 4.3 У разі загрози відключень світла у місці проведення Дня донора, забезпечити доставку та підключення генератора за місцем проведення заходу.

5. Деканам факультетів / директорам навчально-наукових інститутів сприяти проведенню Дня донора та забезпечити розміщення інформації про проведення акції на інтернет ресурсах факультету / НН інституту.

6. Заступникам деканів факультетів / директорів навчально-наукових інститутів з навчально-виховної роботи провести роз’яснювальну роботу серед студентів та проінформувати їх про проведення заходу.

7. Директору Навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Перестюк М.М. організувати проведення відеозйомки та інформування широкого загалу про захід на інформаційних ресурсах і соціальних мережах університету.

8. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування Дня донора відповідно до Додатку 1. 9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олексій ЖУЧЕНКО

П'ятниця, Листопад 24, 2023 - 00:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.